Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato, hmotnost 7,00 g btto, ryzost 585/000, oválný, osazený modrým kamenem, rozměr 3,3 x 2,1 cm, opatřeno ČS puncovní značkou."